simona

Ciclul menstrual

Postata de simo25 cu 12 ani in urma.

buna pot ramane insarcinata cu o saptamana inaite sa imi vina ciclu?multumoesc

Raspunsuri (6)

Andrei

acum 12 ani

Poti ramane insarcinata oricand pe parcursul ciclului menstrual..sanse mai mici sau mai mari, dar niciodata 0.

lenuta71

acum 12 ani

Buna ziua domnule doctor ,va rog sa-mi spuneti si mie ,ultima menstruatie am avuto in perioada 11-13 febr iar ultimul contact a fost in 8 febr pot ramane insarcinata?nu doresc,de cca 5 zile am dureri in zona burtii ca la menstruatie ,in data de 13 febr am avut o usoare sangerare dar sa oprit ,ciclul meu este foarte dereglat

simo25

acum 12 ani

Buna si ciclum meu este foarte dereglat ... sincer nu imi aduc de aminte cand a fost ultimul....la mn e posibil din 1 pana in 31 sa imi vina in orice zi .... am avut contact nepotrejat din data de 9( ne dorim un bebe) de 2 zie ma doare foarte tare capul si nu stiu ce sa fac sa iau o pastila sau nu ,,,, am auzit ca textul de sarcina se face dupa 14 zile nu stiu ce sa fac ?

membru216091

acum 12 ani

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie, dar toate contactele au fost protejate...ultimul CM a fost intre11-15 feb, iar pe 6 martie am avut o scurgere de culoare inchisa dupa care s-a oprit...acum 3-4 zile am avut aceeasi scurgere, dar de data asta a durat 2 zile...Ce se intampla ?

lenuta71

acum 12 ani

Buna ziua ,as dori sa stiu daca pot ramane insarcinata ,nu doresc ,mentionez ca ultimul ciclu menstrual a fost in perioada 11-13 febr 2012 iar ultimul contac sexual a fost in data de 20 febr .am 39 de ani,scz de greseala

lenuta71

acum 12 ani

am facut testul de sarcina care imi arata ca nu sunt dar nu inteleg ce se intampla