sex?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11588652817 cu 3 ani in urma.

Bună dimineața! Am făcut sex protejat cu iubitul meu și s-a rupt prezervativul, menționez ca nu a ejaculat și și-a dat seama imediat. Eu sunt mega, super stresata de o eventuala sarcina și m-am panicat total. Menstruația trebuie sa îmi vina în următoarele 3 zile. Exista posibilitatea sa fii rămas însărcinată.? și... după cât timp ar trebuii sa fac un test de saracina. Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11588653839

acum 3 ani

Si eu ma confrunt cu o situație asemănătoare doar ca la mine atunci când a vrut sa si dea drumul a vrut sa ma ferească și prezervativul rămăsese inauntru iar el si a dat drumul pe el prezervativul când l am scos avea doar lichid seminal in el atat , am făcut un test si a ieșit negativ dar am ASA dureri de burta ușoare și tot nu îmi vine și sunt foarte panicată, nu știu ce sa mai fac :(