Sex?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1512996070 cu 6 ani in urma.

Buna-ziua.
Am facut sex sambata seara cu prietena mea pentru prima dată.Totul a fost bine,am terminat in exterior,m-am dus la baie,m-am spalat,am urinat,m-am spalat din nou,am stat 15 minute si am inceput iar.A 2 a oara am terminat tot in exterior.Ei ar fi trebuit sa i vina ciclul ieri(intarzie cred),nici azi nu i-a venit.(Am facut sex cam cu o saptamana inainte de ciclul ei,fara prezervativ). Este vreun risc?Ziua urmatoare s-a plans de dureri de stomac,greturi,ameteli,pofte,etc..E gravida?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

MembruMobileApp1516127258

acum 6 ani

cel mai posibil a ramas insarcinata)) mergeti la farmacie si luati un test pentru sarcina, nu doar unul dar mai multe si sa va asigurati ca e asa sau nu!
pentru viitor. folositi prezervativele si de vrei sa nu ramana gravida nu ejacula in interiorul ei) e un risc mare.