sex neprotejat

Ciclul menstrual

Postata de donisss cu 9 ani in urma.

am facut sex pt prima oara si am facut o p***ae. nu ne-am protejat pt ca nu ne imaginam ca ajungem la asa ceva. pe scurt, a bagat-o o singura data tare de tot incat a ajuns la acea piele pe care presupun ca a rupto. am realizat ce fac si m-am oprit. inainte de asta ne-am sarutat putin. el spune ca a ejaculat 10 minute mai tarziu, nefiind destul de excitat. am 17 ani si sunt mai mult decat panicata. va rog ajutati-ma!

Raspunsuri (6)

Andrei0509

acum 9 ani

Buna.Banuiesc ca fiind vorba doar de penetrare fara ejaculare nu este o problema foarte mare ...in afara de ruperea himenului...

Adrienne

acum 9 ani

" acea piele ", probabil te referi la himen . Daca este asa atunci, trebuie sa stii ca himenul se afla chiar la intrarea in vagin, deci nu este nevoie de o penetrare adanca pentru a se rupe, in rest.......

donisss

acum 9 ani

Nu imi puteam aduce aminte cum se numea. Eram prea speriata.
Mi.a curs sange cat sa se umple un protejslip. Lenjeria intima era patata doar pe margine.
Am avut doar o durere groaznica prima oara cand a bagat-o, si l.am obligat sa se opreasca
el spune ca nu s.a intamplat nimic si isi sustine ideea ca a ejaculat mai tarziu.
Ar trebui totusi sa iau o pastila de a doua zi? Problema este ca pana m.am hotarat eu s.au facut 28 de ore

Adrienne

acum 9 ani

Ar fi bine sa iei pastila, pentru linistea ta. Mai ai timp pana la 72 de ore.

donisss

acum 9 ani

Iti multumesc foarte mult. farmacista si cu farmacista.

donisss

acum 9 ani

Scuze. Voi vorbi si cu farmacista