Sex neprotejat dupa 13 zile dupa menstratie

Ciclul menstrual

Postata de Alexandramaria123 cu 9 ani in urma.

Buna ziua, am facut sex neprotejat cu iubitul meu la 13 zile dupa menstruatie. Pot ramane insarcinata desi nu a ejaculat in interior? Ciclul trebuia sa imi vina acum 3 zile dar inca nu a aparut. Sunt disperata.Va rog ajutatima! Daca e cu test de sarcina cam cat ar costa unul? Va multumesc!

Raspunsuri (3)

Lavinia Karinna

acum 9 ani

Buna, relaxeazate nu ai cum sa ramai insarcinata daca el nu a ejaculat in interior, poate sa fie o dereglare a menstrei, mie niciodata nu imi vine regulat uneori imi intarzie chiar si o saptamana iar alteori imi vine mai repede cu cateva zile e ceva normal iar pentru siguranata ta un test costa cam 10-12 lei.

costi71

acum 9 ani

nu e ok raspunsul tau...se vede ca nu ai o experienta sexuala...ce varsta ai?...

costi71

acum 9 ani

ar trebui sa stii ca fiecare femeie e diferita si ca nu conteaza daca iubitul a ejaculat inauntru sau nu!!!..lichidul antespermatic contine spermatoizi...daca te-ai gandit la metoda calendarului...uita si de ea!...cel mai sigur da o fuca la farmacie si cumpara testul de sarcina...e in jur de 20 de lei...depinde de care iei...bafta!