Senzatie de urinare si sangerari

Ciclul menstrual

Postata de angelica69 cu 11 ani in urma.

Am fost la medicul ginecolog pentru un examen de rutina. Mi- a zis ca totul e in ordine, ca nu am absolut nimic. In timpul controlului am simtit o durere mica la un moment dat. Problema e ca imediat dupa ce am ajuns acasa am inceput sa ma duc des la toaleta, o senzatie ca as mai vrea sa urinez dar se opreste, plus mici sangerari . Nu am mai avut niciodata simptomele acesea si sincer imi este teama. Un sfat mi-ar fi de ajutor

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este bine sa excludeti o infectie urinare- prin efectuarea sumarului de urina.
Dupa consultul giencologic, in special daca vi s-a recoltat Papanicolau, pot aparea mici sangerari vaginale.

angelica69

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns! O sa va urmez sfatul.