semne de ingrijorare?

Ciclul menstrual

Postata de masu cu 14 ani in urma.

am scurgeri sanguine si asta inainte de perioada sau mai bine spus de data la care trebuia,care sant insotite de dureri si stari de voma,sincer mi-e cam rusine sa apelez la un doctor.mentionez ca nu este deloc ca si cand ar fi o menstruatie. va rog daca se poate sa imi dati un sfat

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Nu are dece sa-ti fie rusine,medicul ginecolog de asta exista, sa se ocupe de aceste probleme. Lasa rusinea la o parte si mergi la un control,sangerarea intre menstre poate avea mai multe cauze si nu este bine....