Secretii vaginale maronii

Ciclul menstrual

Postata de Betty 123789456 cu 10 ani in urma.

Buna! In data de 28 iunie am avut ultimul contact sexual neprotejat. Iubitul meu a ejaculat inafara vaginului. De atunci ciclul menstrual mi-a venit la timp, regulat (28-30 zile), insa am avut secretii albe, urat mirositoare si de o saptamana am scurgeri rosii-maronii care au un miros urat, intepator. Peste 2 zile, adica in 24 noiembrie, ar trebui sa am ciclu menstrual din nou. Poate fii vorba de o sarcina sau e doar de o infectie? Multumesc!

Raspunsuri (1)

anca denisa

acum 8 ani

Buna!! Astazi am intrat in a 8 a zi de intarziere a menstruatiei si aseara am avut o secretie maronie , mentionez ca am si starea de somnolenta si seara cand vin de la serviciu am pofta de mancare ceea ce pana acum nu aveam , urinez des am stare de balonare in momentul in care am nevoie la toaleta luna trecuta mi-a venit menstruatia pe data de 24 iunie si m-a tinut 4 zile am intretinut relatii sexuale cu sotul meu neprotejate pe data de 8,9,10 iulie am facut acum 2 zile un test insa a iesit negativ .