secretii maro inchise

Ciclul menstrual

Postata de cu 9 ani in urma.

Buna ziua,de aproape 2 saptamani am observat ca am niste secretii vaginale de culoare maro inchis spre negru,nu am patit asta niciodata.Am aceste secretii de cand ma prins ploaia si ma udat foarte tare la picioare,poate fi aceasta cauza?In ziua aia ma durea burta,acum ma dor putin sanii si cam atat.Ce as putea avea?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Poate fi o infectie genitala ( endometrita, etc). Este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evaluare.

Ancuta

acum 8 ani

Buna seara am o nelamurire sunt in a 15 a zi de ovulatie iar din a 14 a zi a inceput sa imi vina o secretie maro inchis oare ce ar pute fi ?