Secretii anormale

Ciclul menstrual

Postata de grigblondy20 cu 13 ani in urma.

Luna aceasta in locul menstruatiei am avut secretii de culoare maro , cateva picaturi timp de 3 zile. Este prima luna cand folosesc anticonceptionale (Yasmin). Am facut si test de sarcina si a iesit negativ. Este posibil ca aceste secretii sa fie datorate pastilelor ? Este o dereglare hormonala sau o infectie?

Raspunsuri (1)

marilu

acum 13 ani

dereglare hormonala, continua cu ac si dupa 3 luni daca nu esti mai bine mergi la doctor sa ti le schimbe.