secretie urat mirositoare

Ciclul menstrual

Postata de teoodea cu 10 ani in urma.

Buna ziua.
iN urma cu 6 luni am descoperit ca am un chist pe ovarul stang, chist foliucular activ ce l-am tratat cu duphaston timp de trei luni. In perioada tratamentului mi se reglase si menstruatia, adica aveam mentruatie la fix 28 zile. dupa ce am intrerupt tratamentul, menstruatia s-a dereglat din nou, durerile au reaparut dar si scurgeri vaginale albe usor galbui cu miros nu prea placut. luna trecuta am fost la medicul ginecolog, mi s-a facut o ecografie trans-vaginala si mi s-a spus ca este totul in regula, ca acel chistulet nu mai este iar ovarele, trompele si uterul au valori normale. Nu am facut un test papa-nicolau. Nu stiu ce se intampla, daca totul este normal de ce am aceste scurgeri? La capitolul relatii sexuale stau foarte prost... Poate fi asta un motiv?

Raspunsuri (1)

teoodea

acum 10 ani

Am uitat sa specific ca nu am mancarimi sau bubite sau alte chestii de genul acesta ...