secretie maronie

Ciclul menstrual

Postata de danielaa12 cu 10 ani in urma.

buna ziua!am si eu o problema cu secretia maronie..este pentru prima data cand am.acum 4saptamani am facut un avort am fost la medic..totul a fost in regula.acum 2saptamani mi-a trecut menstruatia..si saptamana trecuta am avut contact sexual.imediat cand am terminat mi-a curs o secretie maronie..si imi tot curge de vreo 5 zile,ce sa fie
?ar trebui sa ma ingrijorez?

Raspunsuri (2)

victoras

acum 10 ani

Da, ar trebui sa iti faci probl.Fuga ,din nou la medic.Poti avea multe printre care chiar o rana pe colul uterin(tratabila prin cauterizare,fara nici o urmare )sau o dereglare hormonala!!!

danielaa12

acum 10 ani

multumesc pt sfat