scurgeru inchise la culoare in loc de mesntruatie

Ciclul menstrual

Postata de anamaria22cr cu 12 ani in urma.

Buna seara!am o problema si as vrea sa a flu ce se intampla cu mine.am ciclu menstrual neregulat si acum trebuia sa imi vina dar m-am trezit cu niste scurgeri maronii inchise in prima zi si am doua zi mai deloc.imi puteti spune ce cauze pot avea?sunt insarcinata ?multumesc mult!

Raspunsuri (4)

wise_g1rl

acum 12 ani

daca trebuia sa iti vina si inloc de asta ai avut cateva scurgeri maronii sau roz apoi a doua zi deloc cusiguranta esti insarcinata,fa-ti un test,se spune ca scurgerile acestea maronii este momentul implantarii oului

lenuta71

acum 12 ani

Buna ziua ,as dori sa stiu daca pot ramane insarcinata ,nu doresc ,mentionez ca ultimul ciclu menstrual a fost in perioada 11-13 febr 2012 iar ultimul contac sexual a fost in data de20 febr .am 39 de ani si am avut in cateva zile o sangerare asemanatoare ciclului apoi sa oprit a doau zi din nou din 8 febr pana azi 17 febr am dureri de spate ,burta ca si la menstruatie

andreea

acum 12 ani

buna ziua,am o intrebare :in data de 13.03.2012 mia venit ciclu normal deobicei ma tine 5 zile numai ca acum pe data de 13,14 am avut unpic de sange iar pe data de 15,16 am avut picaturi maro iar azi pe data de 17.03 nu am nimic ce inseamna?ma poate ajuta cineva .....

veronica

acum 12 ani

poate sa ma ajute cineva e rau daca am ciclul mentrual 2 saptamini