Scurgeri menstruale dupa inceperea primului blister de belara (9 zile de la inceperea blisterului)?

Ciclul menstrual Contraceptie

Postata de Elena23 cu 5 ani in urma.

Buna ziua! Am început primul blister de Belara (la recomandarea medicului) însă au trecut 9 zile de la prima zi de menstruație și pastile iar sângerările nu s au oprit.. este mai puțin abundentă scurgerea dar încă persista

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-si-efectele-secundare-asupra-celorlalte-viscere_1187