Scurgere maronie spre negru ?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210427736 cu 5 ani in urma.

Buna, ma puteți ajuta va rog ? acum un an am nascut un băiețel prin cezariana. până acum nu am avut probleme, dar acum 2 săptămâni mi-a trecut ciclul menstrual si de atunci incontinuu am o scurgere maronie închisă spre negru, dar curge foarte tare. Imi pun absorbant pe chiloți și trece prin el prin chiloți până ajunge la pantaloni, ce pot face sau puteti sa-mi spuneti de la ce poate fi ....țin să menționez că ma dor si ovarele foarte tare

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Va recomandam sa apelati numarul de urgenta 112 sau sa consultati un medic cat mai curand posibil.