scurgere cu cheaguri inainte de ciclul normal

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210426566 cu 8 ani in urma.

Sunt f confuza...dupa terminarea ciclului normal, la nici doua saptamani a aparut o scurgere de o zi jumate cu cheaguri...dupa care picaturi matonii...acum nu mi.a mai venit nici ciclul normal la data normala...precizez ca era regulat....contactul sexual cu partenerul este mereu neprotejat si des...pentru ca ne dorim un bebe...sa fie vorba despre o sarcina?va rog sa imi dati un raspuns..nici nu stiu ce sa fac...ma gandesc ca ac***a viata sexuala mai activa degeaba imi dac testul...

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , ve recomand sa faceti totusi un test de sarcina .