Schiopu Bianca

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210426757 cu 8 ani in urma.

Bună ziua. În luna octombrie am avut de 2 ori ciclul menstrual pe data de 8 22. Timp de 4-5 zile am avut normal după aceste zile doar când mă duceam la toaleta vedeam pe hârtie foarte puțin sânge. . Azi în data de 22 am avut mai mult . Eu nu am mai avut contact sexual de 9 luni de zile. Va rog sa îmi spuneți ce este . Mulțumesc și o zi bună.

Raspunsuri (1)

ioana

acum 8 ani

Raspunsul cred ca ar trebui sa-l cauti la medicul ginecolog. Doar in urma unor investigatii poti afla ce anume ai.