SARCINA

Ciclul menstrual

Postata de Mary779 cu 11 ani in urma.

ciclul meu menstrual vine in data de 2 a fiecarei luni ( deci cam la 29-30 de zile) in data de 14 luna aceasta am avut o tentativa de contact sexual..ma atins in zona intima, dar nu a intrat...apoi si-a pus prezervativu dar a bagato doar pentru cateva minute..apoi s-a terminat afara..as putea sa raman insarcinata? va multumesc mult.
Raporteaza

Raspunsuri (1)

Mary779

acum 11 ani

Multumesc foarte mult, si dupa 4 zile am facut un test si a iesit negativ.