SArcina??

Ciclul menstrual

Postata de Mioara1778 cu 11 ani in urma.

Buna seara! Daca citeste cineva ceea ce am scris,va rog sa-mi dati un sfat, sa ma linistiti!
Ultima menstra a fost pe data de 22.01 iar pe 27.01 al doilea contact sexual a fost neprotejat neprotejat* mentionez ca nu a ejaculat in mine *...Ieri, 18.02 am avut o scurgere maronie cu urme de sange...plus ca astazi 19.02 urmele de sange nu au disparut + ca am observat mici firicele de sange* daca le pot numi asa...Sa am motive de ingrijorare? Sau este posibil sa fie o infectie, ceva?
Am tinut un regim pe baza de protenie, lactate...sa fie oare de la regim? Sau poate dereglari hormonale?
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri!!

Raspunsuri (6)

niculeta

acum 11 ani

iti vine ciclul si de aceea

Mioara1778

acum 11 ani

Iti multumesc Niculeta pentru raspuns!

Nu am mai patit niciodata pana acum si de aceea m-am alarmat...ma gandeam sa nu fie vorba de sarcina...

Mioara1778

acum 11 ani

Totusi, daca a mai patit cineva asa ceva...sa-mi spuna ce s-a intmplat...Va rog!

niculeta

acum 11 ani

ai grija ! protejeaza te!

niculeta

acum 11 ani

de ce nu iei anticonceptionale?cati ani ai ?

Mioara1778

acum 11 ani

Am 23 de ani...