sarcina

Ciclul menstrual

Postata de MANU87 cu 11 ani in urma.

buna ziua am si eu o nelamurire am 25 de ani ,o fetita de 5 ani si as mai dori sa avem inca un al doilea copil am avut umtimul cm pe data de 4 sept trebuia sa am pe 4 oct si mia intarziat 13 zile azi dimineatza am avut o usoara scurgere maronie ,ma durt pieptul foarte tare pana acum doua zile de atunci durerea de sani a disparut insa cum spuneam azi dimineatza am avut parte de acea scurgere ,poate fi vb de o sarcina va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este dificil de raspuns daca este vorba sau nu de o sarcina, deoarece si unele boli inflamatorii pelvine pot da astfel de scurgeri; siguranta o da testul de sarcina si consultul ginecologic.