Sarcina sau nu?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp304109 cu 8 ani in urma.

Buna.as avea si eu o intrebare..ultima data cand mi-a venit cm a fost pe 9.12.2015..deja suntem in20.01 si nu da semne ca ar venii..dupa a6a zii si a 9a de intarziere mi-am facut test de sarcina dar ambele mi-au iesit negative...plus k am dureri de spate non stop si in unele dimineti am stari de greata..s-a mai intamplat cuiva?sau stie cineva ce ar putea fii?si plus ca vreau sa mentionez ca in luna decembrie am avut probleme grave cu maselele si am luat ffff multe pastile(ibuprofen,ketorol si in ultima vreme brufen dar tot pe baza de ibuprofen este)...si oricum in ultimele saptamani stomacul meu cere mai mereu mancare si cand ma gandesc am stari de voma...va rog daca stie cineva ceva sa imi zica si mie

Raspunsuri (5)

Gabriella

acum 8 ani

Aceasi problema o am și eu ..Nu am ciclu de o luna . Aceleași sintome la fel ca și tine....mia făcut testul de sarcina și mia ieșit negativ ..în schimb luniile trecute ciclul meu a fost regulat :(

Ruxy

acum 8 ani

Pai si eu il am regulat...a mai intarziat o data la 31 de zile eu ac***au-l de 28...,si deja e a20a zii de intarziere

miki.ivan

acum 8 ani

Eu zic sa mergi la un consult de specialitate pentru a fi sigura ca totul este in regula.Cand vine vorba de zona intima orice ti se pare in neregula ar trebui sa fie un semnal de alarma.Eu merg la un medic foarte bun,poti merge si tu daca doresti,este vorba despre Silviu Istoc,un medic la care m-am si operat laparoscopic.Este foarte calm,rabdator si da dovada de profesionalism la fiecare consult.Iti doresc sanatate!

Ruxy

acum 8 ani

Multumesc frumos pt raspuns...adevarul e ca recunosc ca niciodata nu am fost la vreun consult la cei24 ani ai mei...mi-e frica si jena in acelasi timp...oricum ms frumos

Ruxy

acum 8 ani

Dar totusi as avea o intrebare ..cam cat costa un consult la dansul?