Sarcina sau nu?

Ciclul menstrual

Postata de mingir cu 9 ani in urma.

intrebare Buna Am 21 de ani si numi vine menstruatia am facut un test de sarcina dupa o saptamina si mia esit negativ,dar am senzatia asta ca parca trebu sami vina si se opreste,nu am greturi ameteli sau kestii de genu...ma simt foarte bine

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Pentru certitudine, consultati medicul ginecolog sau determinati din sange HCG- care va iesi marit in caz de sarcina.