sarcina sau nu ?

Ciclul menstrual

Postata de aly12345 cu 9 ani in urma.

Buna ziua . Am 20 de ani. Am avut ciclul luna trecuta in 23 aprilie si am facut sex protejat in 5 mai (perioada fertila) , dar totul a fost ok , prezervativul nu s-a rupt . Saptamana trecuta am luat calciul -magneziu si zinc . Acum e 24 mai si inca nu mi-a venit si nici nu am simptome . oare de ce ? sa fie din cauza pastilelor sau pentru ca eram in perioada ferila sau pentru ca sunt in perioada cu Bac-ul ?
Astept raspuns! Multumesc!

Raspunsuri (2)

Alina

acum 9 ani

Nu ai de ce sa te ingrijorezi! Se mai intampla sa intarzie. Euu am facut-o si in perioada fertila fara prezervativ si tot nu am ramas :) Linisteste-te!
Bafta la bac

aly12345

acum 9 ani

Multumesc Alina pentru raspuns!
Mie nu imi intarzia niciodata , dar de data asta a intarziat 4 zile din cauza ca mi-am inceput viata sexuala si s-au produs niste dereglari hormonale. Oricum , azi m-am linistit pentru ca mi-a venit ciclul insfarsit :D