sarcina sau nu?

Ciclul menstrual

Postata de sebali cu 10 ani in urma.

Buna!! Acum o saptamana m-am intalnit cu prietena mea (virgina) si am dormit impreuna... ea m-a masturbat pe mine m-am terminat , m-am sters si apoi am incercat sa o bag in ea (dar nu am reusit) este pobil sa ramana gravida deoarece i-a intarziat ciclul...Ciclul ei trebuia sa ii vina in 4 noi ne-am intalnit in 10 si acum este 18 si tot nu a venit si suntem cam speriati... Multumesc anticipat pentru ajutor!

Raspunsuri (1)

motiv

acum 10 ani

ciclul nu vine de regula de la incercarea de dezvirginare si nu de la graviditate.
medicii nu stiu si nici femeile insasi nu stiu ca incercarea de dezvirginare produce deja schimbari hormonale pe langa teama de sarcina care apare..deci stai linistit.
Ca tine au mai scris cel putin cateva mii pe acest forum si sa e sa ramana gravida la o picatura de sperma oricum nu te ajuta nici un forum.