sarcina posibila?

Ciclul menstrual

Postata de lenutzamc8 cu 10 ani in urma.

buna ziua...spuneti-mi va rog:pe 10 iunie am avut CM,pe 17.06 contact neprotejat iar de pe 25.06 am simtit asa greturi usoare,ameteli si balonare ff neplacuta in partea de jos a burtii...ce poate sa fie?ma simt asa parca nas fi eu...?multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Daca va ganditi la o sarcina, este prea devreme penru un raspuns . Exista si cauze digestive , separat de o oposibila sarcina, ce ar putea declansa simptomele decrise. Este recomandat sa efectuati un test de sarcina peste vreo 10-14 zile.