sarcina fara penetrare?

Ciclul menstrual

Postata de thinkbig cu 13 ani in urma.

Sa presupunem ca ma aflu in perioada fertila a ciclului mentrual. Stim ca lubrifianul produs de barbati contine spermatozoizi. Credeti ca e posibila o sarcina in urma penetrarii cu degetul, ac***a in vedere ca cele 2 tipuri de lubrifiante(femeiesc si babatesc)s-au amestecat si o parte din spermatozoizi pot intra in vagin ????? am nevoie de raspuns ! multumesc!!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Da, dar sansa este foarte mica. Nu vad totusi de ce ar face cineva asa ceva. Adica de ce ar penetra cu degetul ac***a lichid preejaculator pe mana.

Sanatate!

TOMMY

acum 10 ani

am facut sex anal cu prietena mea , nu am ejaculat inauntru si nici pe langa dar am atins-o in jurul vaginului cu penisul cand aveam pe el lichid preejeculator , exista vreo problema ? adica din cate s tiu eu nu dar vreau mai multe pareri..este posibil sa fie insarcinata?