Sarcina cumva?

Ciclul menstrual

Postata de MihaelaMihaela26 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! As dori sfatul dvs despre posibilitatea existentei unei sarcini in conditiile in care eu sunt virgina si nu s-a produs ejacularea, ci doar acel lichid pre-ejaculator. Ciclul menstrual mi-a venit, dar a durat 2 zile, lucru neobisnuit. Este motiv de ingrijorare?

Raspunsuri (1)

denise.morar

acum 8 ani

Cel mai bine consulti medicul,ca sa fii tu sigura.Eu merg la un doctor foarte bun,este vorba de medicul Silviu Istoc,datorita dansului am reusit sa raman si insarcinata.Ti-l recomand cu mare drag.Sanantate!