sangerari intre menstruatii

Ciclul menstrual

Postata de claudiu104100423 cu 15 ani in urma.

deceva timp cu 10 zile inaintea menstruatiei imi apare o sangerare care dureaza doar o zi,ce inseamna,nu iau anticonceptionale,sunt normale sangerarile intre menstruatii?

Raspunsuri (5)

tent

acum 15 ani

ce varsta ai?

julieta3

acum 15 ani

eu zic sa nu te sperii mai stiu fete la care li se intampla asa cva chiar carora le vine d 2 ori p luna , dar dak luai anticonceptionale clar k nu era o problema deoarece asta insemna k inca anticonceptionalele nu s-au obisnuit cu corpul tau...poate fi o dereglare a hormonilor...eu zic k totul va reveni la normal

claudiu104100423

acum 15 ani

27 de ani.

neaguolympia

acum 10 ani

de 2 zile am niste scurgeri de sange nu mult dar le am am avut ciclu acum o saptmana..........ce poate fi..........

ana mariamaria

acum 9 ani

buna ziua ininte cu 5 zile inintea menstruatiei am pete pe lenjeria intima de culoare frezurie,mentionez ca sani ma dor va rog imi puteti raspunde