Sangerari inainte cu o zi de ovulatie?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11548776301 cu 5 ani in urma.

Buna. Am si eu o intrebare. Mi-a venit CM pe data de 20 si inainte cu o zi de ovulatie am avut iar sangerari pana azi. Stie cineva de ce?

Raspunsuri (1)

Alexandra.mgm

acum 5 ani

aceeași problema o am și eu... Nu cred nici eu ca e menstra... E altceva. eu am fost la doctor și mi. A zis ca e o dereglare hormonala.... încă am sângerări de la ovulație cică... cred ca e. hemoragie și doctora e o idioata... du. te neapărat la ginecolog. nu aștepta!