sangerare

Ciclul menstrual

Postata de theo123 cu 9 ani in urma.

am 14 ani si de vreo 3 sapamani sangerez vaginal atunci cand stau in picioare...
este o sangerare mai sp***a decat cea de la menstruatie ..nu miam inceput viata sexuala..
ce as putea avea si ce as putea sa fac?
chiar sunt foarte panicata

Raspunsuri (3)

Carmen

acum 9 ani

Pai si ce astepti? Au trecut 3 saptamani si tot mai stai si acum astepti raspuns pe forum. La doctor nu vrei sa ajungi?

theo123

acum 9 ani

sincer ma cam sperie o vizita la doctor ..

Carmen

acum 9 ani

Bine ca te sperie vizita la doctor. Daca nu te duci esti linistita, nu?