sangerare

Ciclul menstrual

Postata de ElenaElla cu 11 ani in urma.

buna, am o saptamana de cand sangerez zilnic cateva picaturi de o culoare ca a visinii putrede si grunjoasa. ce poate fi?

Raspunsuri (6)

Camelia

acum 11 ani

trebuie sa faci mai intai un test de sarcina!

ElenaElla

acum 11 ani

Il voi repeta dupa 20 saptamana trecuta a iesit negativ.

DEEA

acum 11 ani

Da stiu ca iti iese negativ ..pt ca si eu am fost insarcinata si timp de o luna am avut sangerari cateva picaturi pe zi si nu stiam ce e ....da p***aa mea e ca am stat linistita ca eu credeam ca am racit la burta si ca e normal....numai ca problema erea ca eream insarcinata ,deabea dupa al 7 test de sarcina mia iesit pozitiv si mam dus la ginecolog si eream in doua luni si doua saptamani ...numai ca din pacate am pierdut sarcina ....daca ma duceam din timp poate acum eream bine si eu si bebe :( parerea mea dute cat mai repede la gine

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Poate fi o infectie vaginala ( banuiesc ca va referiti la sangerarea vaginala).
Este recomandat sa consultati medicul ginecolog.

ElenaElla

acum 11 ani

ms!

andreea

acum 11 ani

Buna ziua,ma poate ajuta cineva cu un rasp :( . Luna trecuta mia intarziat cm 3 zile dupa care ma tinut doar 2 zile jumate si dupaia 6 zile secreti maro in care eu mereu am avut ciclu la 28 de zile si normal.Acum luna aceasta ma intarziat din nou 2 zile in care ma tinut 2zile jumate si a doua zi cum ar fi a treia zi am avut decat cateva picaturi,ce poate fi ce se intampla imi poate spune cineva va multumesc