sangerare continua

Ciclul menstrual

Postata de adryanapoop cu 13 ani in urma.

buna ziua am 19 ani am nascut acum 9 luni si dupa 2 luni mi-am aplicat sterilet. In urma cu 2 luni mi-a venit ciclu si nu s-a mai oprit am mers la control am urmat un tratament cu "CIFRAN" "ORGAMETRIL"si "TRATUL"supozitoare s-a oprit ciclul mi-a venit normal dar luna aceasta mi-a venit iar si nu se mai opreste ce credeti ca am????sau ce as putea sa fac?? precizez ca steriletul este la locul lui si nu este vreo problema din cauza lui asa mi s-a spus

Raspunsuri (3)

Carpe Diem

acum 13 ani

Cere parerea unui alt medic! Ar putea fi steriletul sau vreun chist. Nu sta sa astepti, du-te repede la alt medic

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

iulia

acum 11 ani

draga Adriana eu cred ca este de la sterilet poate fi o endometrita