sangerare cat timp iau anticonceptionale

Ciclul menstrual

Postata de oana stan cu 12 ani in urma.

buna ziua! am o mare problema iau anticonceptionale yasmin de 6 luni si pana acum totul a fost normal insa luna aceasta inainte de a termina ultimele 4 pastile au inceput deja sangerarile probabil menstruale nu stiu din ce cauza pt ca normal cat timp iau anticonceptionale nu ar trebui sa am sangerari VA ROG SA MA AJUTATI MULTUMESC

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Consultati medicul care vi le-a prescris. Anticonceptionalele pot da multe probleme de sanatate.