salut

Ciclul menstrual

Postata de adrycamy cu 10 ani in urma.

e normal sa am mentruatie fara dureri daca pana acum doua luni ma durea tare burta in primele doua zile,iar acum nu ma mai doare deloc doar ma simt balonata inainte de mentruatie.

Raspunsuri (2)

antoneta142936

acum 10 ani

Totul e normal ... corpul nostru nu este o masina care sa mearga tot timpul in acelasi ritm.

adrycamy

acum 10 ani

da,dar pana acum ma durea tare si asa dintr o data s a schimbat