sal

Ciclul menstrual

Postata de cristinutzaa cu 13 ani in urma.

cum se manifesta ciclul peste sarcina ce simptome sunt?

Raspunsuri (3)

marilu123

acum 13 ani

fa un test de sarcina si lasa alte ganduri, se intampla f. rar asa ceva.

Iuli

acum 13 ani

SINGURUL mod de a afla daca esti sau nu gravida este un test de sarcina la cel putin 3 saptamani de la contactul sexual sau 1 sapt de la intarziere (sau dupa menstruatie) pe care il repeti apoi dupa cateva zile-1 saptamana. Nu exista nici o alta maniera de a sti.

nutu ana-maria

acum 8 ani

Buna ziua!se poate sa raman insarcinata chiar in ziua in care trebuia sa am menstruatie?in luna aprilie am avut ciclu de 2 ori,pe 4 si pe 27 aprilie.am facut testul de sarcina si a iesit pozitiv.va rog sa.mi dati un raspuns.multumesc!