Răceala sau sarcina ?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11585802002 cu 4 ani in urma.

Bună. Acum 3 săptămâni cam asa am avut contact sexual cu partenerul meu dar nu a ejaculat in mine, ci a ieșit cu câteva secunde înainte de a ejacula iar ciclul trebuia sa îmi vina pe 30 31 si nici acum nu mi a venit, dureri de burta am dar puține. Sunt foarte panicata și stresata în același timp.
Țin sa menționez ca am mai făcut cu el exact la fel și de fiecare data mi a venit la timp.
Poate fi vorba și de o răceala?
Am mai stat uda la picioare și am mers pe ciment desculță.
Va rog sa ma ajutați, sunt foarte panicata.

Raspunsuri (10)

Utilizator11585802002

acum 4 ani

Am uitat sa menționez că îmi vine sa merg des la toaleta

Utilizator11585577198

acum 4 ani

Buna ! La fel am pățit și eu si sunt foarte disperată. Imi întârzie de 10 zile. Dacă aflii o cauza, te rog sa imi spui si mie 😭😭

Utilizator11585802002

acum 4 ani

Eu am luat niște pastile de răceala, acum sa vedem... ma doare și burta.

Utilizator11585802002

acum 4 ani

Ai făcut un test de sarcina?

Utilizator11585577198

acum 4 ani

Ai mers la doctor? Ce pastile ai luat?

Utilizator11585802002

acum 4 ani

Nu am mers la doctor. Am luat ceva Urinal scrie pe ele

Utilizator11585577198

acum 4 ani

În urma cu o saptamana am avut urinare cu sânge și cheaguri. De atunci ma tot doare când urinez. Ma gandesc ca am răcit si eu , am avut o perioadă foarte stresata , mi am schimbat programul de somn .. Am băut un ceai de cireșe și mi a trecut durerea. Ma gândeam sa iau si eu Urinal ,dar nu am vrut sa iau după capul meu fara control la medic.

Utilizator11585802002

acum 4 ani

Crezi ca am răcit?? Sau e vorba de o sarcina? Sunt extrem de panicata

Utilizator11585577198

acum 4 ani

Bună! Ce ai facut pana la urma?

Utilizator11585802002

acum 4 ani

A fost răceala cred , mi a venit după câteva zile, am fost foarte liniștita și bucuroasa când mi a venit...