problema

Ciclul menstrual

Postata de Ankara cu 10 ani in urma.

Buna seara. Am 15 ani si am o problema. Luna asta trebuia sa imi vina ciclul,mi-a venit dar nu a venit sange,a venit un lichid maro. Stiam ca in prima si ultima zi patesc asa,dar e deja a 3-a zi spre a 4-a. Tin sa mentionez ca nu am dureri si nici nu prea am pofta de mancare.Am trecut prin emotii destul de puternice si cred ca din cauza asta nu am pofta de mancare. Credeti ca este ceva grav? Multumesc

Raspunsuri (3)

AdytzaAdy

acum 10 ani

Se poate sa fii insarcinata.Fa-ti un test de sarcina.

Ankara

acum 10 ani

Sunt virgina

Mirna

acum 10 ani

S-a dereglat menstruatia pe fond nervos. Ia bitter suedez diluat in apa vreo 3-4 zile. Ar trebui sa se declanseze de la sine.