Problema neintelesa in legatura cu menstruatia?

Ciclul menstrual Sarcina

Postata de Utilizator11615181474 cu 3 ani in urma.

Buna ziua.am avit menstruatie pe 13 februarie ..5 zile .mentioned ca raporturi sexual am detinut intre 30 si 1 februarie..
Nu stiu sa caulxulez o eventual sarcinA.acum am destule simptome pt a ma ingrijora..balonare crampe dese frisoane scurgeri cremoase.
Mentionez si faptul ca am o doua Gemeni de 3 ani si inainte acestora am avut problema cu menstruatia...asa informativ cum se calculeaza conceptia? Nu mai inteleg nimic.multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/calcul-perioada-fertila_10392