Problema menstruație

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210428325 cu 6 ani in urma.

Buna! Pe 5 Iunie am avut contact sexual neprotejat(Menționez ca întodeauna o scoate afara la timp) nefiind in perioada fertila, pe 1 Iulie mi a Venit menstruația, m a ținut normal însă in aceste zile mi a curs mai puțin ca de-obicei și m-am mai panicat

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/metodele-de-contraceptie-afla-care-ti-se-potriveste_15666