pot ramine insarcinata cu 6 zile inainte de menstruatie

Ciclul menstrual

Postata de olgutzaaa cu 10 ani in urma.

Am avut sex neprotejat cu 6 zile inainte de inceperea menstrei, de atunci in fiecare zi am usoare intepaturi in ovarul sting sau drept, greturi, ciclul e de 30 de zile mi s-a inceput pe 1 decembrie iar pe 22,24,25 decembrie am avut sex neprotejat, sunt in asteptarea urmatoarei menstre, e posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (3)

eledin

acum 10 ani

la ce m ai intrebi daca tu o faci neprotejat ai o minte de ma faci sa rad:))))

olgutzaaa

acum 10 ani

Suntem logoditi, nu ne protejam pentru ca imi doresc un bebe, desi partenerul spune ca ar fi bine dupa nunta, dar daca va fi si mai devreme, ne vom bucura crede-ma, mergem dupa metoda calendarului, ovulatia a trecut dar totusi am intrebat daca exista sanse sa fiu inasrcinata? Si cine esti tu sa ma judeci, e totul normal cu mintea mea...raspundeti va rog cineva la intrebare.

Enigmaticul

acum 10 ani

Din cate stiu eu sanse sunt dar mult mai mici!