pot ramane insarcinata

Ciclul menstrual

Postata de iuli22 cu 9 ani in urma.

pot ramane insarcinata daca am facut sex a2a zi dupa menstruatie?eu am facut si parteneru sa scapat putin in mine.ce pot face ca suntem disperati a trecut 3zile de atunci si pe mine ma inteapa burta in fiecare dimineata si ma simpt inbalonata si mise mai face si rau.astept raspuns va rog frumos

Raspunsuri (1)

Teo

acum 9 ani

In mod normal, inainte si dupa ciclul menstrual nu ramai insarcinata - doar la mijlocul perioadei dintre doua cicluri menstruale. Pentru linistea ta sufleteasca poti face un test de sarcina (se gasesc la farmacie si la un pret rezonabil).