pot ramane insarcinata?

Ciclul menstrual

Postata de CristinaAndrei cu 10 ani in urma.

Buna ziua. pot ramane insarcinata daca dimineata mi-a venit ciclul , iar seara prietenul meu a ejaculat in mine?

Raspunsuri (1)

victoras

acum 10 ani

Draga mea, ai auzit de metodele cotraceptive?? Cu siguranta,nu fiindca intrebi asa ceva!!!Informeaza-te si aplica , eventual consulta un ginecolog!!!Vad ca nu prea vorbesti cu mama!!! Pacat, mare pacat!!! Daca esti la o virsta frageda ,e mai bine sa te protejezi decit sa ai surprize neplacute, nu???Curaj, sanatate si fuga la ginecolog!!!