pot ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat a 7-a zi dupa terminarea ciclului?

Ciclul menstrual

Postata de adytza90 cu 13 ani in urma.

Am facut sex neprotejat cu iubitul meu a 7-a zi dupa terminarea ciclului.desi a ejaculat in exterior ,imi este teama deoarece dupa la aproximativ jumatate de ora dupa ce s-a sters,ne-am culcat din nou.nu am nici un ciclu regulat.Exista sanse sa fi ramas insarcinata?daca da,la cat timp pot face testul de sarcina? va multumesc!

Raspunsuri (232)

miss_eu

acum 13 ani

Din cat stiu nu poti ramane daca faci cu 10 zile inainte si 10 dupa .Iar testul dupa o saptamana

alexia

acum 12 ani

da poti ramane insarcinata si tetul il faci la o saptamana
dar cati ani ai

ramy

acum 12 ani

in cate stiu nu poti ramane

ioana

acum 12 ani

buna varog asiutati ma cun sfat nu mo ve nit mestruatia 6 zile ce sa cred am facut test nu mis dar nu mai im vine mestruatia

Maria

acum 10 ani

stai linistita Ioana chiar daca testul tau a iesit negativ ,inseamna ca asa e nu ai ramas ,depinde la fiecare femeie acum intarzie acum vine mai devreme . poti sa stai linistita ca nu ai rama :)

cristina

acum 9 ani

am si eu o antrebare am facut sex dupa menstruoatie pot ramane gravida?

Iuli

acum 13 ani

Poti ramane insarcinata oricand daca faci sex neprotejat chiar si fara ejaculare in interior.

mad

acum 12 ani

pt lili... cred ca esti nebuna, dai niste raspunsuri de nebun

alina

acum 12 ani

nu are cum.cu toate ca in timpul actului sexual cad picaturi de sperma,sau daca se sparge prezervatuvul.cum zici tu nu are cum

bianca

acum 12 ani

:D si mie mi sa spart prezervativul cam pe la inceputul actului sexual :D dar am schimbat repede ...oare sunt sanse sa raman insarcinata ...am citit pe net ca cica poti ramane insarcinata de la lichidul preejaculator :D si ma cam tem daca a ajuns lichidul ala inauntru:D?:-ss

gigi de la magazin

acum 11 ani

cum dracu sa ramai gravida daca el nu ejaculeaza in interior!? :|

Lili

acum 11 ani

Iuli esti de la sat ?? ai facut Sex in viata ta ?

Pulex

acum 11 ani

Esti un bou

[email protected]

acum 10 ani

Mai fata inainte sa scrii gandeste cum sa ramana fata insarcinata daca nu se finalizeaza in vagin?????????

Utilizator11549965082

acum 5 ani

Si uite asa fete naive jignesc fetele care chiar stiu ce vb, se numeste picatura iubiri, daca dai un simplu search pe Google o sa te lamuresti, baieti pot elimina un lichid inainte de a ejacula care este defapt ceva natural eliminat de corp pt lubrifiere in timpul contactului sexual, acel lichid poate sa contina spermatozoizi, si daca is "inotatori buni"intr-o zi ai putea avea un kinder surprise, asa ca nu jigniti oameni care stiu ce vb cand voi habar nu aveti.

bulinuta

acum 13 ani

daca nu ai ciclu regulat nu poti face cu 10 zile inainte si 10 dupa doar la persoanele cu ciclu regulat.......asteapta sa vezi daca iti vine si la 5-6 zile dupa ce vezi daca iti vine sau nu fa-ti testul....bafta

julia

acum 12 ani

poti ramane daca faci sex neprotejat fara ejaculare inauntru! e posibil sa ramana spermatozoizi pe "teava", iar acestia pot sa ajunga inn vagin in timpul celui de al doilea act sexual

YNNA

acum 11 ani

DAR DACA PRIETENUL MEU SA DUS LA BAIE SI A URINAT SI DUPA SA SPALAT SI AM CONTINUAT AL DOILEA ACT FARA SA BAGE PENISUL, DOAR CAPUL DE PA PENIS PUTIN E POSOBIL SA RAMAN INSARCINATA?

IZA

acum 13 ani

CUM NAIBA SA RAMAI INSARCINATA FARA EJACULARE IN INTERIOR ??? NU VEZI CE TAMPENII SPUI.......SAU DACA ESTI DOCUMENTATA ATAT DE BINE IN ACEST DOMENIU...DA-NE MAI MULTE DETALII....

adytza90

acum 13 ani

Draga IZA,tampenii spui u si u esti cea care ar trebui sa se mai documenteze...dar din moment ce ai vrut mai multe detalii,ti le voi da.Inainte de ejaculare,poate exista o pierdere de lichid in timpul excitatiei sexuale,lichid ce ar putea contine spermatozoizi.Deci chiar daca ejacularea e in exterior,exista posibilitatea sa ramai insarcinata datorita acelui lichid pre-ejaculator...In concluzie,data viitoare inainte sa spui ca cineva vorbeste tampenii, documenteaza-te si asigura-te ca nu te inseli!

Pag 1 din 12