Pot ramane insarcinata daca am facut sex in urma cu o saptamana sa imi vina menstra?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1517648649 cu 6 ani in urma.

Am facut sex inainte cu o sapt sa imi vina menstra , mi-a venit la.timp nu a intarziat dar dupa ce mi-a trecut au inceput sanii mei sa imi creasca in volum , nu ma dor sau sa fie sensibili ci doar au crescut in volum , este posibil sa fiu insarcinata ?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/afla-care-sunt-cele-mai-sigure-metode-contraceptive_16449

MembruMobileApp1517648649

acum 6 ani

Bun sfat ! Multumesc , m-ati lamurit total , daca voiam sa merg la doctor o faceam dar de asta am si postat pe acest forum ! Dar am facut un test este negativ , nu m-ar fii deranjat sa fie pozitiv fiindca imi doresc.