pot ramane insarcinata daca a ejaculat in mine putin si pe deasupra mai si alaptez?

Ciclul menstrual

Postata de membru256653 cu 10 ani in urma.

cum pot sa imi dau seama daca am ramas insarcinata daca am avut contact sexual cu sotul si a lasat putin in mine din greseala dar m-am spalat imediat dupa contact precizez ca alaptez de sapte luni dar am avut si ciclu luna trecuta pe data de 29 noiembrie ce e de facut sa nu raman iarasi sau la cat timp pot sa fac un test de sarcina?

Raspunsuri (1)

Adriana

acum 8 ani

Si pana la urma ai ramas sau nu ?#