Pot rămîne insarcinată?

Ciclul menstrual

Postata de Maria cazacu cu un an in urma.

Pit rămîne însarcinată daca am avut o relație sexuală fara protecţie si nu stiu daca sia dat drumul si a doua zi mi sa inceput mistruația

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca sunteti ingrijorata cu privire la o posibila sarcina, este recomandat sa faceti un test de sarcina. Va puteti adresa unui medic ginecolog daca doriti o evaluare medicala si o recomandare pentru cea mai potrivita metoda de contraceptie in cazul dumneavoastra.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Mai multe informatii despre contraceptie puteti gasi in urmatoarele articole:
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/totul-despre-contraceptie-ce-metoda-ti-se-potriveste_16293
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/metode-contraceptive_1025