Pot fi insarcinata?

Ciclul menstrual Greata varsaturi Sarcina Somnolenta
+1
Vezi toate grupurile

Postata de User19990110 cu 5 ani in urma.

am facut dragoste in data de 1 martie cand eram la ovulatie si era la intrare nu a ,,bagat.o ,,cu totu si sa terminat sotul meu in2 martie a lasat inauntrudar misa parut ca dupa un timp ce am mers la baie mia iesit chestia aia cred iar acum ma simt ciudat de cateva zile mie greata si am uneori pofte am facut un test si nu imi apare 2 lini cineva mia zis ca doar peste 2 saptamani o sa vad ultima menstruatie mia fost in februarie 15.02.2019

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272

User19990110

acum 5 ani

Dar dumneavoastră ce părere aveți?