Pot fi insarcinata?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1506164256 cu 6 ani in urma.

In luna iulie mi-a venit ciclu pe 10 si am avut 3-4 zile,in luna august mi-a venit tot la inceputul lunii3-4zile iar apoi de pe data de 15am avut mici sangerari maronii,luna aceasta mi-a venit ciclul pe 13 doar 3 zile si foarte putin.Ce se intampla?Mentionez ca am trompele legate de 5 ani.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/ligatura-trompelor-uterine_989