pot fi insarcinata ?

Ciclul menstrual

Postata de Karissa234 cu 9 ani in urma.

Ultima data cand am intretinut relatii sexuale a fost acum 2 luni...dupa care am avut ciclu normal timp de 2 luni ...iar astazi suntem in data de 23 .06.2014...si am o intarziere de 9 zile ...ma dor sanii ,sunt putin tari.. Mentionez ca nu am mai intretinut relatii sexuale in timpul acesta si nu stiu cum as fi putut ramane insarcinata ... stiti oare care ar putea fi cauza ? Multumesc

Raspunsuri (3)

Ioana

acum 9 ani

Hei ..si eu sunt in aceasi situatie ca tine,doar ca acum,pana la urma la tine a venit ?

Karissa234

acum 9 ani

Nu...

Karissa234

acum 9 ani

Heeii.. fix ieri seara mi-a venit^^... oricum astept si rezultatele de la analize dar mi sa spus ca ar fi putut fi un deficit de progesteron.