postinor

Ciclul menstrual

Postata de yla cu 11 ani in urma.

Am o MAre problema..

Va prezint ciclul meu menstrual:
10 martie
18 martie - postinor
31 martie
25 aprilie
...si de atunci nimic altceva

In data de 24 mai am avut contact sexual neprotejat, insa cu ejaculare afara, si asta dupa 5-10 minute cu "ajutorul mainii".
Pe 30 mai mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Am mai facut un test pe 03 iunie si la fel a iesit negativ.
Precizez ca am avut o perioada destul de grea, cu mult stres in familie si in viata de cuplu, si inca mai am.
Ieri am avut niste dureri groaznice de ovare si de spate.

Ce se intampla? sunt foarte speriata...a intarziat cam mult ciclul :(

Raspunsuri (1)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa vorbim despre problema dumneavoastra sau o alta problema ,va invit sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected] , unde va pot recomanda un tratament naturist, sau analize medicale ce trebuiesc efectuate,sau sa va indrum spre anumiti medici alopati.

Medic naturopat.